- VHF radio
- GPS
- autopilot
- radar
- plotter
- echo sounder
- tachometer
- generator
- air condition
- shower
- dishwasher
- icemaker
- toilet / electric
- SAT TV
- bimini top
Lagoon 46 “Aura” – 2025 – Na prodaju
Aura, Lagoon 46 iz 2025. potpuno je novi brod nakon svoje prve profesionalne čarter sezone u Splitu. Aura je savršena prilika za privatno vlasništvo ili spreman čarter-investicijski projekt.
Pokretan s dva Yanmar motora od 57 KS, Aura je dizajnirana za sigurnu plovidbu, performanse i jednostavno upravljanje. Raspored s 4 kabine i 4 toaleta te dodatnim ležajevima u pramčanim spremištima osigurava privatnost i udobnost, dok prostrani – flybridge, krmeni kokpit i pramčani lounge – pružaju idealna mjesta za opuštanje i druženje na moru.
Unutrašnjost u Alpi Sand hrastu s podovima u Dark Oak dekoru stvara svijetao i moderan ambijent. Među opremom se ističu: potpuna klimatizacija, ambijentalna LED rasvjeta, konvertibilni ležaj u salonu te premium Fusion audio sustav. Kuhinja je potpuno opremljena s više hladnjaka i zamrzivača, plinskim štednjakom s 4 plamenika, pećnicom, perilicom posuđa te ledomatom u kokpitu.
Za duže plovidbe, Aura dolazi s generatorom, desalinizatorom (watermaker), dodatnim servisnim baterijama, električnim vinčevima te kompletnim Raymarine navigacijskim paketom (Axiom Pro 16”, autopilot, AIS, VHF). U cijenu je uključen i gumenjak CL340 s vanbrodskim motorom od 20 KS.
ISPLOVI PRIJE KUPNJE – iznajmite Auru prije kupnje i doživite njenu udobnost i performanse iz prve ruke.
Cijena bez PDV-a
|